Představení KVS

Kompletní vzdělávací servis

Magdaléna Hrušková Bardová

Vážení a milí pečující, ráda bych Vám představila sebe a naší vzdělávací agenturu. Jmenuji se Magdaléna Hrušková Bardová a jsem ředitelkou vzdělávací agentury Kompletní vzdělávací servis pro zdravotníky a pečovatele, kterou jsem založila v roce 2008. Vzhledem k tomu, že jsem především pečující člověk a pečovatelství vnímám jako životní poslání, působí KVS v oblasti zlepšování péče. V našich kurzech a při našich poradenských činnostech působím nejenom jako lektorka, ale i jako terapeutka, metodička, facilitátorka, mentorka, koučka atd. V zařízení sociálních služeb realizuji audity kvality a odborné konzultační  činnosti.

Původní střední zdravotnické vzdělání jsem si doplnila vysokoškolským studiem na PVŠPS v oboru Sociální politika a sociální práce (se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii) a pětiletým Psychodynamickým psychoterapeutickým výcvikem. Jsem absloventkou celé řady vzdělávacích kurzů a výcviků v oblasti osobního rozvoje, terapeutických činností a zdravotní problematiky. Více než 25 let se zdokonaluji ve schopnosti naslouchat lidem a slyšet nevyslovené odpovědi, které si nosíme všichni v sobě.

Přes dlouholetou činnost ve zdravotnictví mě život posunul k péči o lidi v sociálních službách, kde se nejčastěji specializuji na individuální péči o lidi s demencí a metodickou práci s pečujícími týmy. V sociálních službách v ČR se intenzivně pohybuji napříč spektrem profesních pozic od roku 2000. Za tu dobu mnohé vnímám, vidím a cítím. Péče o klienty v pobytových zařízeních bývá přes veškerou snahu zaměstnanců a zaměstnavatelů neucelená. V pobytových zařízeních po mnoho let sleduji zatěžující a narůstající administrativu, za níž se potřebný uživatel služby již málem ztrácí.

Jsem nesmírně ráda, že se nám díky interaktivním vzdělávacím aktivitám naší společnosti Kompletní Vzdělávací Servis daří podporovat pečující v jejich nelehké práci.

Mám několik životních hesel:

Nejde neexistuje

Jaký signál vysíláš, takový přijímáš

PROČ KVS?

ZNÁME PROSTŘEDÍ SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB

LIDSKÉ HODNOTY A ODPOVĚDNOST

PŘEDÁVÁME, CO OPRAVDU FUNGUJE

Bc. Magdaléna Hrušková Bardová
Kompletní Vzdělávací Servis
bardova.m@kvsakce.cz
773 511 463