logo

Babicka

Partneři

Jsme na Facebooku

From:******** Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ]
Sent: Saturday, October 13, 2018 3:11 PM
To: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Subject: poděkování pí. Bc. Gabriele Kopcové

Dobrý den, chtěly bychom poděkovat pí. Bc. Kopcové za velmi hezky podanou přednášku o Alzheimrově chorobě a jiných demencích. Přednáška byla zajímavá nejenom pro nás zdravotní sestry, ale i pro naše kolegyně pečovatelky. S pozdravem kolektiv sester DPS Severní Terasa Ústí nad Labem


From: *****************@seznam.cz]
Sent: Tuesday, October 9, 2018 9:13 PM
To: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Subject: Poděkování

Dobrý den, dnes jsem byla na přednášce paní Bc Gabriely Koncové v PL Šternberk. Bylo to super,úžasné. Paní Gabriela dokáže zaujmout až do konce, kdyby byl každý lektor jak ona, personál by nebral semináře jako povinnost. Je skvělá, člověk na svém místě.

 

Tamara Pohlídalová


Od:< Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >

Datum: 23. března 2018 7:07:52 SEČ
Komu: < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >
Předmět: prezentace

Dobrý den,
velmi nás toto školení zaujalo a chtěla bych Vás poprosit o prezentaci školení. "Práce s klientem a zvláštnostI u lidí s demencí."
Byli jsme velmi spokojeni s výkladem dne 22.3.2018 v Kolíně.
Děkuji
          Žídková Jana
          Paterová Jana
          Sládečková Marcela


Od:"Petr L." <**************>

Datum: 27. března 2018 8:18:22 SELČ
Komu: < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >
Předmět: Zpětná vazba

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za možnost účastnit se pod Vaším vedením rekvalifikačního kurzu.

Bylo to velice obohacující, především přátelský a nedirektivní způsob předávání zkušeností z praxe, jakož i převedení jazyka zákona do srozumitelné a praktické formy.

Ať se Vám daří a někdy zase na viděnou se těší

Petr Lounek


Datum: 2.3.2018

Paní Plachá z Jenštejna nám zaslala zpětné vazby na kurz, který v DD Jenštejn proběhl 28.2.2018.


Od:Ivona Olšanská <****************>
Datum: 2. března 2018 14:48:10 SEČ
Komu: < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >
Předmět: Přednáška

Dobrý den paní Bardová,
Vaše přednáška o doprovázení umírajícího 22.2.se mi moc líbila a moc mě toho dala.
Ať se Vám daří, mějte se pěkně.
Ivona Olšanská


Od: Eva Šmejkalová <****************>

Datum: 23. února 2018 14:40:11 SEČ
Komu: < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >
Předmět: školení 22/2 - zpětná vazba

Dobrý den, paní Bardová!

Včera jsem byla na kurzu "Doprovázení v umírání..." a jsem moc ráda, že jste zpětnou vazbu nechtěla hned. Pro mě je důležité nechat myšlenky, dojmy  "dozrát". 

Včerejší kurz byl v pořadí třetí, který jsem s Vámi absolvovala, takže jsem věděla, do čeho, jak se říká, jdu :) Věděla jsem, že nezklamete a nezklamala jste se! Jste člověk plný zkušeností a vědomostí, které umíte předávat, sdílet. Myslím, že by se mnozí školitelé od Vás mohli učit. Bez nadsázky. Máte charizma, dokážete s námi komunikovat a přimět nás nebát se ozvat, říci svůj názor, postřeh, zkušenost. 

Po včerešjku se cítím být "silnější" ve smyslu komunikace s rodinou umírajícího či zemřelého obyvatele. Tušila jsem, že říci "je mi to líto" je v určitou chvíli to nejlepší, co lze pozůstalým říci, ale asi jsem to potřebovala od někoho slyšet:) Zároveň jsem si uvědomila, jak je důležité otevřít téma umírání ve své rodině. Já asi "tuším", co by rodiče chtěli či nechtěli, ale je důležité si na toto téma popovídat. Vždyť neznáme dne ani hodiny.. 

Co jsem si také uvědomila, je to, že v našem domově (Charitní domov St.Bol.) zvládáme dobře doprovázet jak obyvatele, tak rodinu, a že umírajícímu "dopřáváme" paliativní péči. 

Moc se mi líbilo, jak jste mluvila o tom, jak se chovat bezprostředně po smrti obyvatele - zachovat chvíli ticha, otevřít okno či zapálit svíčku. Já jsem ještě neměla to štěstí, ano říkám to štěstí, být v posledních minutách života někoho z našich obyvatel. Myslím, že člověk, který je tomu přítomen, má opravdu štěstí - být mu po boku, držet za ruku, modlit se, či se jen usmívat, aby věděl, že není sám.

Ale abych jen nechválila :) Chyběla mi stádia umírání, a myslím, že jsme se, beru to dle programu, nedostali k bodu vyrovnání se pracovníků s psych.zátěží. Obdivuji naše pečovatelky, s jakým klidem a pokorou se postarají o zemřelého, omyjí ho a převléknou, smekám před nimi.

Myslím si, že pro Vás jako lektorku musí být velmi příjemné, když jsou posluchači aktivní, reagují a ptají se, ale budu upřímná a otevřená - pan **** mi postupně začal opravdu vadit, jeho otázky i způsob jejich kladení. Ze začátku mi to přišlo vtipné, ale postupně jsem jej začala vnímat jako rušivý článek. Ale spoluposluchače si nevybereme:) Ale myslím si, že svou práci dělá dobře, a to je nejdůležitější.

Děkuji za školení a těším se někdy příště!

Hezké  a klidné dny

Eva Šmejkalová

 

sociální pracovnice Charitního domova Stará Boleslav


Předmět: pochvala
Datum: 2018-02-22 16:04
Odesílatel: Mgr. Alena Siegelová <**************>
Adresát: 'Alena Kakrdová' < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >

Dobrý den, vážená paní Kakrdová,
Ráda bych se vyjádřila k semináři, který v našem zařízení vedla paní ředitelka Magdalena Hrušková Bardová.
Seminář měl vysokou úroveň, a nastartoval v personálu iniciativu, pocit ocenění a smysluplnost práce. Všichni  se těší  na další setkání a odezva ode  účastníků je velmi  pozitivní. Připojuji dopis, který vyjadřuje nadšení všech zúčastněných.
Velice Vám děkuji za spolupráci a nesmírně si vážím Vaší vstřícnosti a profesionality a nasazení s jakým poskytujete Vaše
služby.
S pozdravem
Mgr. Alena Siegelová
ředitelka, 
Ošetřovatelský domov Praha 3

 

„Paní Bardovou znám už delší dobu, právě ze vzdělávacích seminářů, které zaštiťuje KVS. Jsem velmi ráda, že jsem ji mohla poznat v našem, pro nás, přirozeném prostředí OŠD Prahy 3.

Paní Bardová je příjemná a usměvavá lektorka s mnohaletou profesní zkušeností. Toto vše se odráží v jejím projevu, který já osobně hodnotím jako velmi lidský a příjemně ženský. V její přítomnosti jsem se cítila velmi dobře. Oceňuji její profesionalitu a zájem o obor, kterému se věnuje. Oceňuji způsob, jakým vedla naše skupiny. Uměla si získat naši důvěru a možná můžu i říci, že si svým způsobem podmanila řadu z nás. Její přístup je individuální a přeci stmelující skupinu. Oceňuji také to, že z nás uměla dostat to nejlepší a to co z nás dostala, použila k tomu, abychom se navzájem lépe poznali a více se stmelili.

Jsem ráda, že je mezi námi a těším se na další seminář.“

 

Eva


Od: "Petr L." <*******>

Datum: 2. února 2018 11:43:24 SEČ
Komu: < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. >

Dobrý den,

ještě jednou děkuji za skvěle vedený seminář, kterého jsem se včera v Kolíně mohl zúčastnit.

Děkuju

Petr Lounek


Dobrý den,

Mockrát děkuji za zaslání studijních materiálů!
Přednáška byla bezvadná.

S pozdravem
Klára Pavlová


Vážená p.Bardová, včera 4.5.2017 jsem ve Vašem zařízení absolvovala akreditovaný vzdělávací program s názvem Role klíčového pracovníka v individuálním plánování. Chtěla bych vám poděkovat za výklad a zato, že jsem si ujasnila tímto kurzem, co vlastně role klíčového pracovníka pro starého člověka znamená, jak je důležitá a jak je někdy snadné jí tomu člověku poskytnout. Vím, přece jen nějákou praxi v přímé obslužné péči již mám a i přesto mě tito lidé každý den překvapují, někdo svou touhou být stále potřebným, někdo zase tím, co ve svém věku dokáže a jak silný může být. Nejvíce mě však zaujal výklad, abychom s lidmi mluvili i o smrti, přesto ,že tato chvíle pro ty staré lidi může být velice stresující, strašidelná ne-li hororová. Uvědomila jsem si díky Vám, že je toto téma opravdu důležité a zrovna tak potřebné pro rozhovor a navázání právě té důvěřivosti, jakou klient od svého KP očekává. Nevím jak takový rozhovor jednou zahájím až k tomu dojde, ale už nyní vím, že to zvládnu a že to bude zrovna taková součást vedení rozhovoru, kde budu starému člověku vrbou a zároveň průvodcem toho ničeho "POTOM". 

Děkuji a doufám, že se s vámi ještě někdy budu mít možnost se setkat, třeba zrovna při kurzu, kde bude tématem právě rozhovor o smrti. Vzala jsem si témata na další kurzy a jsem přesvědčena, že by bylo rozumné, kdyby jste přednášela i u nás v Domově Kolešovice. Hezký zbytek dne Jana Bauerová


Dobrý den, zdravím Vás, chci Vám jen moc poděkovat za skvělé školení, kterého jsem mohla být včera účastná. Bylo to pro mě velkým přínosem a obohacením.

Moc děkuji, s přáním hezkých dnů

Domov seniorů TGM, příspěvková organizace

Mgr. Magdaléna Koryčanská

Sociální pracovnice


Dobrý den, od kolegyně vyřizuji  poděkování za zajímavý a inspirativní  kurz  „diabetes v SS“

a přeji příjemné Velikonoce   J. Mirková, za TK Kladno-Dubí


Ráda bych vám poděkovala za zajímavý a pro praxi přínosný seminář, který jsme s kolegyní navšívily dne 30. 3. 2017 v DS Slunečnice.

 

 Michaela Pávová a Lenka Součková

 DS Elišky Purkyňové, Praha 6


Dobrý den,

děkuji Vám za dnešní seminář o Alzheimerově demenci!!

Je velmi příjemné odcházet ze semináře, který vedla zkušená lektorka, která ví, o čem mluví.

Snažím se k našim klientům chovat jako k individualitám, neboť individualitami jsou! Improvizuji a řídím se intuicí a Vy jste mne utvrdila v tom, že "to dělám správně" :) 

Odnáším si cenné informace a pozitivní pocity, které postupně vstřebávám :) a které se budu snažit předat i mým kolegyním. 

Velkým přínosem pro mne bylo téma pudovosti, kdy je pro klienta důležitá stimulace. Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, což mě zpětně mrzí...

Ještě jednou děkuji a těším se případně na další seminář :)

S pozdravem a přáním hezkého dne 
Eva Šmejkalová, DiS.
sociální pracovnice
Charitní domov Stará Boleslav


Dobrý den,

srdečně Vás zdravím. Ráda bych touto cestou vyjádřila naši spokojenost s přístupem paní lektorky Gabriely Kopcové. Paní lektorka nás nenudila suchopárným teoretickým výkladem o tom, co je reminiscence, ale na příkladech z praxe a vlastních zkušenostech nám ukázala, jak můžeme zcela přirozeným a nenáročným způsobem prospět člověku s demencí, a naopak, jak nevhodně zvolené téma vzpomínání může stejnému člověku ublížit. Chtěla bych Vás tímto požádat, zda by bylo možné, aby paní Kopcová lektorovala kurz Reminiscence i pro další skupinu pracovníků. Děkuji za odpověď.

S přáním příjemného zbytku dne

Mgr. Lucie Höklová, vedoucí sociálního úseku Domov pro seniory Černá Hora

 

Dobrý den,

dne 19.5. 2016 jsem se účastnila vzdělávacího kurzu s názvem “ Manažerem bez příkazů”, přednášela paní Gabriela Kopcová. Chci Vám poděkovat za skvělé školení. Přednášející byla velmi dobrá, praktická. Reagovala okamžitě na naše dotazy, odpovídala na naše stávající problémy. Velice dobré je, že člověk který přednáší je i z praxe.

děkuji a s přáním pěkného dne

Veronika Jeníčková, vedoucí střediska DSS Sever, Domov sociálních služeb Slatiňany

 

Včerejší akce v Lomnici byla super, moc se mi líbila. Habichová

 

Dobrý den,  ještě jednou bych chtěla poděkovat za zajímavou přednášku v DOP HC Dolní Rychnov 31.3.2016

Pálková Gabriela zdravotní sestra Home Care

 

 

Dobrý den, úterní školení s paní Bardovou v Mikulovicích se nám všem moc líbilo. Chtěla jsem se domluvit na dalším tématu a školení v Mikulovicích. A opět bychom chtěli školitelku paní Bardovou.

Děkuji. S pozdravem a přáním pěkných Velikonočních svátků

Mgr. Štěpánka BENÍČKOVÁ
ředitelka SOUŽITÍ 2005, o.p.s.
MIKULOVICE
 

Dobrý den paní Bardová prosím o zaslání letáčku s informacemi o možnostech psychoterapie s kontakty. Zároveň ještě jednou za všechny kolegyně z Kouřimi děkuji za úžasný seminář. Těšíme se na další setkání.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Gabriela Hurychová

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli i letos budete dělat kurz, kde bude lektorkou  paní doktorka Cajthamlová. Loni jsme byli na kurzu "Jak pečovat o sebe sama" a byli jsme s kolegyněmi nadšené. Děkuji  Suchnová Pavlína

 

Preji vam vsem v novem roce 2016 hodne zdravi, uspechu v osobnim i pracovnim zivote,hodne dalsich zajimavych temat pro skoleni a spokojenost nas,kterym zajistujete dalsi vzdelavani.Burdejova

 

Děkuji velmi pěkně za přání a také přeji jen to nejlepší.A také děkuji za přínosná školení!
DĚKUJI
Nyklová Anna

Moc Vám děkuji. Díky Vaším seminářům jsem se dostala do PN Bohnice. kde pracuji 4,5 let jako zdravotní sestra u dětí. Nyní si dodělávám obor v psychiatrii pro dospělé a děti. Nashledanou Renková Květa

 

Včera jsem se zúčastnila Akreditovaného kursu v Domově pro seniory Burešov (ve Zlíně).

Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za to, jakým způsobem jste s námi komunikovala, jaké cenné a moudré informace jste nám poskytla a v neposlední řadě, s jakým nadhledem a humorem celý kurs obohatila. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek, nabila jste mě energií, kterou jsem už delší dobu postrádala...Ještě jednou velké DÍKY a těším se na Vás opět v listopadu ve Zlíně.

Mějte se krásně a přeji Vám do další Vaší záslužné práce hodně úspěchů, optimismu a radosti, které umíte rozdávat.

S pozdravem

Dagmar Koplíková, (pečovatelka na odd.se zvláštním režimem (už 5 let :-))

 

Ještě jednou moc děkujeme za dnešní kurz Individuálního plánování. Byl to pro nás úžasný obohacující zážitek, který nám přinesl spoustu poznání, podnětů a pozitivního naladění. DĚKUJEME!!!!!!

Ať se Vám daří a máte stále tolik elánu.

S pozdravem,

Ing. Dana Kucharčíková, DiS.

Sociální pracovník

Farní Charita Vlašim

 

Dělejte dál, co děláte, pomáháte ostatním být spokojenějšími a odvážnějšími!
Pěkné dny přeje
Mgr. Lenka Chlíbková, DiS., sociální pracovnice
Charitní domov Stará Boleslav

 

... byl jsem moc spokojený - poutavé, "skutečné" a příjemné... Petr Čibera, aktivizace L. Kynžvart
             na shledanou *
 

Dobrý den, paní Friedrichová,

ze včerejší konference jsem naprosto nadšena a cesta z Jeseníku do Prahy nebyla zbytečná. Moc se mi líbila přednáška paní Gabriely Kopcové. Věcná, strukturovaná, plná potřebných informací, přehledná. Navíc obsahovala informace o tom, jak ke klientům s AD přistupovat, jak s nimi pracovat a co brát v potaz v jednotlivých stádiích nemoci,  zkrátka super!

Druhou naprosto perfektní přednáškou byla prezentace Bc. et Mgr. Veroniky Valentové. O reminiscenci jsem již něco vyslechla, ale opět jasnost, přehlednost, spousta praktických návodů i skvělý projev lektorky dala přednášce přidanou hodnotu.

Předem Vám moc děkuji a těším se na další akci.

S pozdravem

Mgr. Štěpánka BENÍČKOVÁ
ředitelka SOUŽITÍ 2005, o.p.s.
Na Bukovci 1, 790 84 MIKULOVICE

 

Dobrý den, paní Friedrichová,

16.4.2015 jsem se zúčastnila 2. celostátní konference s názvem Možnosti péče o lidi s Alzheimerovou demencí v České republice. Konference se mi velmi líbila, byla zajímavá a poučná. 

S pozdravem,

Bc. Inka Nováková

 

Dobrý den,
Moc a moc vám děkuji za krásně prožitý den v krásném prostředí...ještě teď vstřebávám krásné prostředí a vás dvě, jako úžasné pozitivum !
Předám dál u nás v práci a doporučím!
Ať se vám vše daří
Milena Zrnova

 

Dobrý den,

byla jsem na Vaší přednášce doprovázení v umírání a chtěla jsem Vám poděkovat za praktické rady, které mi tato přednáška dala do mé práce pracovníka PSS.

Ve své praxi jsme dvakrát zažila, že jsem s klientkou mohla být do poslední chvíle a držet ji za ruku. Jsem ráda, že i když odcházejí z tohoto světa v nějakém zařízení, tak mohou být obklopeni láskou nás pečovatelů a nemusí být v posledních chvílích sami.

Také jsem si uvědomila, že i pro nás pečovatele je důležité se s klientem rozloučit. Já jsem veřící, tak poděkovat Bohu za toho klienta.

Markéta Kočová

 

Dobrý den, paní Bardová,

hned za tepla Vám chci vyjádřit obdiv a poděkování. Vaše přednáška byla naprosto jedinečná. Vysvětlila jste mi individuální plánování tak, jak nikdo jiný.  Vezmu to snad teď z jiného pohledu, měli jsme Vás již povolat před třemi roky, nebo ještě dřív, to jsem v azyláku začínala.

S přáním krásného svátkového dne a ať se Vám daří

Vlaďka Říhová

 

Dobrý den, upřímně Vám musím říci, že semináře s pani Bardovou jsou nejlepší, které jsem kdy absolvovala.

                               Petra Malinová v.sestra LDN Celno

 

Paní Friedrichová, prosím, moc ode mě pozdravujte paní lektorku Marcelku Liškovou, která v naší organizaci měla minulý týden seminář týkající se demencí. Byl to velmi přínosný seminář a paní Marcelka byla skvělým lektorem.

Mgr. et Bc. Wittková Olga, DiS.
vedoucí Centra denních služeb
vedoucí Pečovatelské služby

 

Dobrý den, paní Friedrichová,
děkuji za zaslanou nabídku kurzů. 
V úterý jsem se zúčastnila vzdělávacího programu "Manažerem bez příkazů, aneb jak lidsky vést tým v sociálních službách" - dle mého názoru to bylo perfektní (přednášející, parta lidí, místo konání, prostě všechno), moc děkuji. Těším se na další účast na Vámi nabízených kurzech.
S přáním krásného dne
Lenka Holobradová

 

Dobrý den, paní Bardová,

moc Vás pozdravuji. Přeposílám odkaz na nahrávku do rádia. prispevek ve vysilani.mp3 Je to nahrávka týkající se kurzů, kterých naše děvčata mohla být účastna v loňském roce  díky Vám a vašim skvělým kurzům. Jana Bouchalová měla připravené poděkování směrem k Vašemu jménu a ostatním, ale vysílání hodně zkrátili. Hlavní slovo měla naše vedoucí Stáňa Krejčíková

Dík za vše a jsem s přáním krásných sluníčkových dnů a všeho dobrého

S pozdravem Vlaďka Řídká

 

Dobrý den, na páteční seminář mám od personálu velmi kladné ohlasy. Velmi tímto děkuji za spolupráci. Někdy je strašně těžké se zavděčit. Stále většina bere vzdělávání jako nutné zlo. Děkuji a přeji Vám krásný den.

Vávrová Blanka, DD Jablonecké Paseky

 

Dobrý den paní Bardová, chci poděkovat za dva vynikající semináře od Vás. Má to pro mě velký význam, konečně někdo mluvil srozumitelně a hlavně vyzdvihnul lásku, úctu, ohled a dalších věcí, které ani nebudu vypisovat, byla bych jich dlouhá řada. Skvělé, co dodat? Snad jen to, že na Vaše slova nikdy nezapomenu. Nashledanou Prajerová Eva PSS  POCHLOVICE

 

Paní Bardová, jste úžasná, bohužel Váš názor nesdílejí všichni, ale věřím, že  pílí  a přístupem zjistí, že týmová práce a spokojený klient jsou na prvním místě. Práce s lidmi je náročná, o tom byste asi taky mohla vyprávět, takže každé setkání s lidmi, jako jste Vy mne motivuje a posiluje k další práci.

Děkuji za tipy, věřím, že s informacemi z Vašeho semináře se nám podaří náš dobrý úmysl vykomunikovat.

Mějte krásný den a ještě jednou děkuji

S pozdravem Mgr. Veronika Krpálková

 

Dobrý den Vážená paní Bardová,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za moc hezké a zajímavé školení, které se konalo 27.3.2014 v Divadle Za Plotem:
Ztráta paměti z mnoha úhlu pohledu, kde měl besedu pan Michal Viewegh. Bylo to velmi zajímavé, jak povídal o tom, co se mu stalo, jak se mu změnil život, jak četl ze své nové knihy : Můj život po životě a jak dokázal odpovídat na naše otázky, které jsme mu dávaly. Málo kdo by toto dokázal.
Kniha kterou napsal: Můj život po životě je sice smutná, ale pravdivá a moc hezky napsaná, že tam líčí své pocity, jak mu je atd. a člověk, který si ji přečte se může alespoň trochu pocitově vžít do situace, která se stala panu Vieweghovi a mnoha dalším lidem.
Moc ještě jednou děkuji a budu se těšit za půl roku či za rok, jak se říkalo, že by se mohl pan  Viewegh opět pozvat, aby nám řekl, jak na tom je,  a jestli se něco změnilo.
Lenka Vašíčková.

 

Děkuji. Kurz určitě očekávání splnil. Popisovala jsem to i v hodnocení na konci kurzu. Byla jsem spokojená jak s přístupem lektorky, tak se samotným seminářem. Jediné co bych vytkla, že nebylo moc času na praktické ukázky. Převažovala teorie. Lektorka to ale sama říkala, že se to nedá stihnout za tak krátkou dobu.

Hezký den, Hofmanová

 

 

Dobrý den, paní Bardová.

Dne 8.3.2014 jsme se setkali na vzdělávací akci o AD, kterou jste pro nás připravila. Ještě jednou děkuji, jste výborná lektorka a člověk na svém místě. Děkuji, s přáním krásného dne

Mgr. Veronika Krpálková

 

DOBRÝ DEN V SOBOTU JSEM NAVŠTÍVILA VAŠÍ ŠKOLÍCÍ AKCI VE VARECH AKCE BYLA MOC HEZKÁ A PANÍ LEKTORCE SRDEČNĚ DĚKUJEME. PANÍ LEKTORKA NÁM ZDĚLILA , ŽE POŘÁDÁTE ŠKOLÍCÍ AKCE I BLÍŽE K NAŠEMU MĚSTU BYDLÍME V AŠI, CHTĚLA JSEM VÁS POŽÁDAT JESTLI BY BYLO MOŽNÉ ZASLAT NĚJAKÉ TERMÍNY TĚCHTO SEMINÁŘŮ. MOC DĚKUJI A JĚŠTĚ JEDNOU DĚKUJEM ZA HEZKÝ SEMINÁŘ PANÍ LEKTORCE. GABRIELA RADOVÁ

 

Děkujeme Vám pěkně za přihlášení naší pracovnice a za potřebné informace !!

Hodně spokojených posluchačů Vašich seminářů Vám upřímně přeje

M.Blažková, CHD Břevnov

 

Dnes jsem byla na vašem školení v Tloskově a moc se mi to líbilo. Jsem ráda, že jste nám nabídla i to, že se můžeme na vás obrátit s našimi problémy.Děkuji.Věra.
 

Včerejší seminář v Šumperku pod vedením paní lektorky Liškové byl super, díky za dobrý výběr Vašich spolupracovníků.
Mějte se pěkně. Marta Macková

 

Dobrý den,

   Ještě jednou srdečné díky za finanční příspěvek Domovu  sv. Josefa.Zmínku o semináři najdete na odkazu:

http://www.domovsvatehojosefa.cz/ostatni/seminar-o-roztrousene-skleroze.html

S přáním hezkého víkendu a všeho dobrého i v osobním životě

Jitka Holcová

asistentka fundraisingu a P.R., 491 610 603

Domov sv. Josefa, Nestátní zdravotnické a sociální zařízení pro lidi nemocné roztroušenou sklerózou

Středisko Oblastní charity Červený Kostelec,  Žireč  1,  Dvůr Králové n.L.

 

Chtěla bych poděkovat za školení  20.8.2013. Tento rok jsem už byla na Syndromu Vyhoření jednou ve Vlašimi, který vedla paní Veronika Valentová, ale každá jste to měla úplně jinak zpracované - obě výborně. Byla jsem ráda, že jsem si po určité době mohla udělat opět test na syndrom vyhoření. Zjistila jsem, že jsem na tom dnes (i díky Vám :-) )daleko lépe.

 

Dobrý den Vážená paní Bardová,
moc bych Vám chtěla poděkovat za výbornou letní akademii, která proběhla 6.8.2013 v Praze ve Slunečnici. Téma školení byla Alzheimerova demence, kterou jste měla výborně zpracovanou. Je opravdu vidět, že s těmito klienty hodně děláte, protože o tom víte hodně a máte velkou praxi v tomto oboru. Když můžu porovnat školení Vaše a jiná, kterých jsem se už dříve účastnila, tak to Vaše pro mě bylo daleko víc smysluplnější, bylo více informací a poznatků. Moc děkuji.

 

Děkujeme za úžasnou, zkušenostmi a informacemi nabitou letní akademii. Paní Bardová byla neuvěřitelně čerstvá i přes ohromné vedro a to, že netekla voda.

 

Dobrý den.Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za seminář s paní Hýblovou. Seminář byl naprosto skvělý, sama jsem se účastnila, a i odezve od personálu je jen kladná. Pokud to bude možné, ještě jednou od nás paní Hýblové moc poděkujte. Přeji Vám krásné léto, prázdniny a hlavně dobrou náladu.

Vávrová Blanka, DD Jablonecké Paseky

 

Dobrý den paní Fiedrichová a paní Bardová,
chtěla bych Vám poděkovat za velmi hezké školení, které se týkalo inkontinence. Z tohoto školení jsem si opět odnesla docela dost poznatků, které pro mě byly opět novými informace. Paní Bardová toto školení vedla naprosto perfektně. A dozvěděla jsem se tam hodně nových a odborných informací, které můžu použít opět do své praxe a můžu pomoci i kamarádkám, které dělají v sociálních službách a o některých věcech vůbec nevědí. Bylo to pro mě opět velkým a už se těším na další školení, které bude 20.8. Syndrom vyhoření a povede ho paní Bardová.
Lenka Lacinová.

 

Dobrý den.

Moc se nám líbil jarní seminář MUDr. Kateřiny Cajthamlové v divadle v Bohnicích. Rády bychom se objednaly na seminář ,,O životě a zdravém životním stylu" MUDr .Kateřina Cajthamlová, konaný 14.11.2013.
Předem děkujeme za vyřízení.  Přejeme hezký den Hedviková

 

Dobrý den paní Friedrichová a paní Bardová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné školení 16.5. 2013,které vedla MUDr. Kateřina Cajthamlová Psychologické aspekty obezity. Toto školení bylo opět moc zajímavé. Hodně mě překvapila paní doktorka hned na začátku školení, když nám povídala, že nebude koukat na to, jak vypadáme, že je to naše věc a ať se ptáme na co chceme. Byla jsem moc ráda, že jsem se opravdu dozvěděla, jak je to s potravinami DIA. Opět se člověk dozvěděl plno zajímavých informací. A moc se těším na listopad, až bude mít paní doktorka další školení O zdravém životním stylu. Moc děkuji. Lenka Lacinová.

 

Dobrý den paní Friedrichová,
chtěly bychom  Vám poděkovat za velmi hezké školení Syndrom vyhoření -jak pečovat o sebe sama ,které proběhlo ve Vlašimi 18.4. Toto školení pro nás bylo velkým přínosem, jelikož pracujeme v nepřetržitém provozu a občas jsou i dny, kdy už si připadáme hodně unavené, a do toho školení jsme i málo relaxovaly. Teď po školení si už relax dopřejeme častěji. Ty dotazníky byly také velmi zajímavé, jak jsme si samy pro sebe testovaly, jak na tom jsme. Opravdu hezké školení.
Lenka Lacinová
Ivana Endtová

 

Dnes (21.3.2013) se nám tato akce líbila, vlastně všechny akce, které jsem navštívila jsou velkým přínosem pro pečující. Velké díky a těšíme se na další.  Sadílková- Poděbrady - DD Luxor

 

Dobrý den Vážená paní Friedrichová a Bardová,
VELMI bych Vám chtěla poděkovat za školení které pro nás všechny děláte a jsou finančně dostupné pro všechny. Vaše školení pro mě jsou velkým přínosem a vždy mě posunou zase o kus dopředu. Jsem ráda, že jsou za dobrou cenu a mohu se všech zúčastnit. Některé kurzy, které nám totiž nabízejí v práci, tak stojí třeba 1.200Kč nebo 1.800Kč. A to je pouze jeden kurz. Takže jsem moc ráda, že nabízíte kurzy už za 699Kč a mohu si dovolit jít na všechny kurzy, které mě zaujmou, protože to jsou všechny, co máte. A není to pro mě tak šílený výdaj, jako kdybych měla dávat 1.200Kč nebo 1.800Kč z výplaty za jedno školení. Ještě jednou Vám moc děkuji a budu se těšit na další setkání s Vámi a další školení.


14.2.2013  Proběhlo v divadle v Bohnicích školení: Demence a restriktivní opatření.Školení vedl MUDr. Krombholz Richard a bylo to pro mě velmi přínosné, hlavně to pan primář přednášel velmi zajímavě a srozumitelně pro všechny. Bylo dobré, že používal i nějaké příklady z praxe, co má. O to to bylo zajímavější. Opravdu výborné školení. A také Nina Balášková, která tam vystupovala, měla zajímavé povídání o své nemoci, jak jí to začalo, jak se jí změnil život atd. Bylo dobré, že o tom mluvil i člověk, kterého to potkalo. Nina nám také povídala, jak se s tím vyrovnávala, co prožívala, jak se jí měnila nálada, jak se léčila atd.
21.3.2013 Dnes proběhlo v divadle v Bohnicích školení: Komunikace v zátěžových situacích. Školení vedla paní Marcela Lišková, která má přes 20 let praxi v následné i v akutní péči. Školení bylo hodně obohaceno i o její zážitky, které má ze života jako zdravotní sestra i jako staniční sestra. Bylo velmi dobré, že jsme se mohli aktivně zapojit a o všem komunikovat s lektorkou. A také, že se nám snažila pomoci s našimi problémy a našimi dotazy. Dle diskuze nám také sdělila, že je dobře, že se snažíme o soběstačnost klientů i přes to, že rodina a klient si stěžují, že jsme neochotní atd. Protože i přes vysvětlení, že chceme, aby si klient zachoval soběstačnost co nejdéle se nám dostavá vysvětlení, že jsme jejich služky a jsme tam od toho. Probrali jsme tam hodně věcí, které pro nás budou velkým přínosem v našem profesním životě. Školení bylo zajímavé od začátku až do konce. A bylo pro mě i mé kolegyně velkým přínosem. Školení bylo výborné a moc za něho děkujeme.

Lenka Lacinová

 

Vaše školení jsou úžasné, všechny kolegyně si je chválí. I tady ten námět je výborný a důležitý, jen je daleko

(Šumperk, 2.dubna 2013, Průběh a úspěšné zvládání adaptace seniora při nástupu do zařízení)

Budu se těšit příště.  Vě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Děkujeme Vám za dvě krásná školení v Karlových Varech. Bylo to poučné, ale podané takovou formou, že jsme si s kolegyněmi říkaly, že nejsme vůbec unavené, jak to obvykle po školení bývá. Děláme tuto práci léta, a přitom je stále co se dozvědět nového - a jak je vidět, jde to i příjemně. Děkujeme Vám paní Bardová, že jezdíte za námi a my nemusíme nikam daleko a těšíme se zase někdy příště.

 

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za včerejší seminář v Praze – velmi nás oslovili všichni přednášející. Paní Nina Baláčková byla úžasná. Na Vaše akce jsme šly již poněkolikáté a jsme vždy spokojeni moc.

Děkujeme

pečovatelky z PSS Karlov

 

Dobrý den,

  dnes jsme se zúčastnily konference Alzheimerovy demence v Ostravě. Akce byla pro nás velkým přínosem a musím říct, že tak zajímavou konferenci jsme dlouho neabsolvovaly.

Přednáška paní Hyblové byla plná příkladů ze života a organizace byla báječná. Určitě se přihlásíme i na příští akce od Vás.

Děkujeme Vám, kolektiv pracovníků z Ostravy

 

29.11. jsem byla na Vašem školení o komunikaci a musím Vám napsat, že tak zajímavou přednášku jsem ještě za léta praxe nezažila. Konečně něco opravdu přínosného, co se dá opravdu v praxi použít. I když mi v práci řekli, že toto téma mi jako ergoterapeutovi neproplatí, ráda přijedu a zaplatím si pokud bude nějaké pokračování.

aktivní studentka

 

Děkujeme moc, že poskytujete kvalitní, přínosné semináře, a tak přispíváte ke zkvalitnění péče o seniory, případně k vytváření hezkých vztahů na pracovišti, apod. !! Kéž se vám proto Vaše práce daří !!

S pozdravem

M.Blažková, CHD Břevnov

 

Dobrý den

Chtěla bych poděkovat za seminář z 8. 11. v našem zařízení. Všem se moc líbil, jsme spokojeni s paní lektorkou. Měla bych jen prosbu na příští kursy, zda by šlo začínat již v 9 hodin. Asi by to bylo lepší i pro lektory, protože po 15 hodině už jsou všichni unavení. Domluvíme se před dalším seminářem. Moc Vám děkuji a přeji Vám krásný den a příjemný konec roku bez honiček a stresu

Vávrová Blanka, DD Jablonecké Paseky

 

Děkujeme za přednášku MUDr. Cajthamlové, je skvělá !!!  Plánujete s ní nějaké další akce na rok 2013? Ráda bych se přihlásila, klidně i na stejné téma, protože to se neoposlouchá a opakování je matka moudrosti, že? :-)

Janešáková Kateřina

 

Dobrý den,

mnohokrát se chystám Vám poděkovat za zasílané pozvání na velmi zajímavé, poučné, pro mne potřebné informační akce, mnoho jich jsem vašim pozváním mohla absolvovat, protože, jsem měla možnost si plánovat čas.Děkuji moc.

S přáním mnoho krásných a úspěšných dní Vaše pilná" klientka"

Marta Hájková

 

Přednáška paní lektorky byla velmi zajímavá (hlavně příklady z praxe) a zaujala všechny, což bylo pozitivní. Celá akce proběhla velmi dobře a byli jsme spokojeni. Děkuji za spolupráci.

S pozdravem

Gabriela Kochová

Vedoucí sociálního oddělení Domova Šanov

 

Dobrý den, chtěla bych Vás pozdravit a budu se moc těšit na seminář, který pořádáte v MB v Domově pro seniory. Založili jsem v Oblastní nemocnici v MB sociální lůžka a tak musíme proškolit personál. Nabídek bylo několik, ale po zjištění, že pořádáte seminář Vy s vaší společností, se kterými byli vždy výborné zkušenosti (z DD Pohoda Turnov a z Domova MH - seminář) tak jsem vás doporučila. Zúčastníme se společně s DS MB u nich na přednášce 13.6.2012.

Doufám, že se sejdeme, ráda Vás uvidím.

S pozdravem   

Jana Jarošová, vedoucí zdravotní sociální sestra

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.

 

Dobrý den,

Musím Vám moc a moc poděkovat za seminář 30.5. Já osobně jsem sice na něm nebyla, ale kolegyně byly nadšené. Prý to byl jeden z nejlepších seminářů letošní rok.Moc se jim líbila lektorka. Takže ještě jednou moc děkujeme a doufám, že  budeme mít příležitost dále spolupracovat.

Pěkný den.

Věra Ondráčková

vedoucí oš.zdrav. úseku

Domov důchodců Šumperk

 

Dobrý den paní Friedrichová,

jako vždy bylo všechno v pořádku. Hlavně mě zaujala práce aktivizačních pracovníků v Šanově („rehabilitačního Petra“ jim závidím).  Přednáška o aktivizaci byla pěkná, nové informace jsem se nedozvěděla (nemyslím to jako výtku), spíš jsem si potvrdila své zkušenosti a příklady z praxe byly taky zajímavé.

S pozdravem

Málková Jitka, sociální pracovnice

Domov pro seniory Kosmonautů

 

Moc děkujeme za nabídku na 17.5.2012  MUDr. Kateřina Cajthamlová - O výživě v pomáhající profesi a nejen o ní.. Paní doktorku jsme s tímto tématem měli u nás a bylo to úúúžasné. Doporučuji.

S pozdravem

Hrebinková Andrea, Domov Důchodců Libochovice

 

Dobrý den, jménem matek z Azylového domu Vlašim děkuji za možnost navštívit 19. dubna přednášku MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Velice oceňuji vstřícný přístup vzdělávací agentury KVS, díky kterému se vybrané matky mohly akce účastnit a dozvědět se mnohé zajímavé.

S přáním hezkých dní

Věra Janoušová, vedoucí služby

Diakonie CCE – středisko Vlašim

http://vlasim.diakonie.cz/prectete-si/beseda-o-zdrave-vyzive/

 

Dobrý den, doktorka Cajthamlová byla ve Vlašimi ještě mnohem lepší než jí znám z televize.  Jsem nakonec ráda, že to nebylo jen o jídle. Tolik postřehů ze života, které si člověk ani neuvědomí, ale jsou vlastně logické. Děkuji moc za výbornou vzdělávací akci! Škoda jen, že to tak uteklo. :-)

Jana Bláhová, Tábor

 

Z vašeho školení byla děvčata nadšena.  Hana Kuncová

 

Včera jsem byla na velmi pěkném interaktivním semináři v Poděbradech v DD Luxor. Chtěla bych Vám říct, že jsem se s vaší KVS vzdělávala již podruhé a z Vašeho školení odjíždím vždycky jako vyměněná. Už minule jsem byla překvapená, že Vaše školení jsou jiná, že to není obvyklá nudná teorie, ale plno zajímavých příkladů z praxe a nápadů. Tentokrát jsem si s paní Bardovou dokonce zakusila, jaké to asi je, být na té druhé straně, na straně našich klientů. Dnes jsem na to celý den myslela při práci a tak jsem Vám to musela napsat. Ještě jednou děkuji a těším se na další váš kurz v Lomnici nad Popelkou na který jsem se  přihlásila.

 

Dobrý den. Vaše školící akce se mi moc líbila. Hodně jsem se dozvěděla a organizace i prostředí bylo perfektní. Ráda se zúčastním dalších. S pozdravem a přáním hezkého večera

Eva Nechlebová

 

Dobrý den,

Kurz byl super, těšíme se na další. Hezký den.

Jindřiška Tesařová

 

Dobrý den,
musím se zmínit o kvalitě lektorky pí. Liškové, jak včera tak dnes děvčata zpětnou vazbou reagovala velice pozitivně, téma je těžké, ale forma kterou lektorka přednášela byla jedinečná, stručná, přitom věcná, dokázala děvčata „otevřít“ zapojit, rozpovídat. Sama jsem se dnes zúčastnila a myslím, že budu dlouho z přednášky čerpat. Děkuji Machová

 

Dobrý den, ráda bych se touto cestou vyjádřila ke školení, pořádané vaší organizací. Pracuji jako dobrovolnice v domově pro seniory v Jablonci nad Nisou - v jabloneckých Pasekách a v pondělí 7.11. jsem zde byla na semináři, který vedla paní Hýblová (doufám, že jsem si jméno zaznamenala dobře).Téma bylo senior s demencí v instituci. Musím říci, že jsem již byla na třetím semináři v tomto DD a tento mě úplně nadchnul. Paní školitelka byla výborně připravená, téma měla zpracované jak po stránce teoretické, tak po stránce praktické, vše do sebe zapadalo a mluvila z vlastní zkušenosti, což oceňuji nejvíce. Byl to po dlouhé době seminář, který by měli absolvovat snad všichni pracující v pomáhajících profesích. Já sama pracuji jako fyzioterapeutka v nemocnici a vzala jsem si pro svou práci i vztah s pacienty mnohé. Proto bych alespoň touto cestou ráda poděkovala, za příjemně strávený čas, který mě v mnohém obohatil a posunul pohled na pacienty zase trochu jiným směrem. Mnoho úspěchů a spokojených lidí kolem Vás. S pozdravem Kloutvorová Jitka

 

Dobré ráno, přeji Vám úspěšný start do nového týdne. Ve čtvrtek 10.11.2011 jsem se zúčastnila konference na téma syndrom vyhoření - moc děkuji, byl to ojedinělý zážitek, To, co dokázala paní lektorka je skoro neuvěřitelné. Odcházela jsem jako trošku jiný člověk a nějak cítím, že z té její energie ještě stále žiju. Jak hluboko byly zašlápnuté myšlenky, že i já sama jsem hodnotný  člověk a že je dobré i sebe si trošku opečovat? Tak už jsem dávno odvykla myslet a díky za to, že mi to někdo připomněl a ukázal, jak člověku sluší zdravé neagresivní sebevědomí. Přemýšlím od té doby o své práci, o sobě a snad nezůstane jen u přemýšlení.... Ostatně rozhlížela jsem se kolem sebe a určitě nejsem jediná, kdo to dopoledne takto prožil, ty tváře byly jiné, než při odchodu z jiných seminářů a vzdělávacích akcí. Moc děkuji a přeji hodně zdaru do vaší práce a předem děkuji za nabídky vaší agentury. Ladislava Kopalová, domov pro seniory Vlčice

 

Dobrý den, dne  11. 10. 2011 jsem byla s kolegou na Vašem semináři o demenci. Přednáška byla velmi zajímavá a pro nás přínosná. Musím říci, že šlo o jeden z mála seminářů, kdy poznatky opravdu lze využít v praxi a nešlo pouze o nějakou suchou přednášku, které často slýcháváme.

Přeji příjemný den.

S pozdravem

Bc. Romana Studená, sociální pracovnice, Domov Unhošť

 

Dobrý den. Velice mne zaujal Váš seminář ze dne 16.9.2011 konaný v Hodoníně na Pískách. Jelikož pracuji v naší organizaci velice krátce jsou pro mne důležité jakékoliv informace co se týče práce se seniory a s tím spojené další problémy co se týče demence a pod. S pozdravem Miroslav Čillík

 

 

Dobrý večer,

kuji za včerejší kurz K11  Alzheimerova demence.

 S poděkováním a pozdravem

 

Jana Brodská

 

(z Diakonie Beránek, Liberec)

 

 

 

Dobrý den

 

Včera jsem navštívil váš kurz a velmi mne zaujala možnost získat přehled a návod zpracování individuálního plánu.

Práci v sociální službě vykonávám teprve půl roku a klíčového pracovníka druhý měsíc. Mé životní zkušenosti s dlouholetým ošetřováním člena rodiny jsou sice k nezaplacení, včetně vědomostí získaných od kolegů na pracovišti a dalších školeních, přesto zpracování informací na počítači mi a myslím že nejen mě, dělá určité problémy. Je nás více co jsme již starší ročníky, a to kolem 55 let a tak nemáme práci s počítači jak se říká v krvi.Proto předem děkuji za informace, které mi pomohou k lepšímu zpracování individuálních plánů mých uživatelů.

S pozdravem Karvánek Jaroslav DS Strážnice

 

 

Přeji krásný večer a děkuji za poučný seminář, který mně otevřel oči a snad po 45letech zodpověděl mnoho otázek, které jste nám řekla za 7hodin, děkuji a prosím o zaslaní Vaší tabulky přeji mnoho štěstí a více Vašich návštěv v našem zařízení Krbek Jiří S centrum Hodonín

 

 

 

Dobrý den, moc děkujeme za pěknou přednášku, která pro nás byla velmi zajímavá a inspirativní. Je mi jen líto, že ačkoliv jsem pilně zapisovala, vše jsem nestihla. Byla bych Vám moc vděčná, pokud byste mi poradila internetové odkazy či písemné materiály, které mají tuto problematiku dobře zpracovanou.   S pozdravem

 

Márová Naděžda Sanatorium Topas, s.r.o. Seč

 

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za seminář Adaptace už. po nástupu do zařízení. Byli jsme velmi spokojeni. Prosím o zaslání termínu dalšího semináře. Mnohokrát děkuji a přeji pěkný den.

Lenka  Žáčková 
vedoucí úseku přímé obslužné péče
SENIOR centrum Blansko, p.o.

Akreditace MPSV

Nabídka akreditovaných kurzů MPSV zde

Novinky e-mailem?

Kolik je 10+10? (výsledek vepsat textem)
Jméno:
Email:

Inkontinence

Poradna inkontinetní
Potřebujete v zařízení nastavit individuální plán řešení inkontinence pro Vaše klienty? Klikněte zde

bottom