logo

Babicka

Partneři

Jsme na Facebooku

 

Management vzdělávání KVS

Dnes již v mnohých zdravotnických a sociálních zařízeních namísto příležitostné a nahodilé účasti několika zaměstnanců na kurzech velmi zodpovědně přemýšlejí o dlouhodobém a systematickém vzdělání napříč manažerskými úrovněmi či spektrem profesních pozic.

Poskytujeme zakázkové vzdělávací a rozvojové programy , tréninky, rozvoj jednotlivců , skupin, týmů, koučování individuální, skupinové i týmové. V přípravě vzdělávání klademe zvláštní důraz na odlišnosti profese – nižší, střední i top management, administrativní personál a personál v přímé obslužné péči.

KVS Vám pro tuto příležitost nabízí vypracování uceleného programu vzdělávání pro všechny Vaše zaměstnance. Management vzdělávání. S naší pomocí můžete využívat účinný systém vzdělávání, který funguje mimo jiné i díky komplexnosti pojetí.

 

Uvítáme Vaši aktivní účast. Možnost získat až 10 kreditních bodů.

Chcete sdělit ostatním zdravotníkům zajímavou myšlenku? Máte připravenou vlastní přednášku? Prožily jste při vykonávání své profese zajímavou kazuistiku? Chcete se podělit se svými zkušenostmi. Nabídněte nám Vaši přednášku a my jí postupně zařadíme do programu dle tématu. Následně Vám budou přiděleny body za aktivní účast dle platné vyhlášky č. 4/ 2010 Sb. 

 

Akreditace MPSV

Nabídka akreditovaných kurzů MPSV zde

Novinky e-mailem?

Kolik je 10+10? (výsledek vepsat textem)
Jméno:
Email:

Inkontinence

Poradna inkontinetní
Potřebujete v zařízení nastavit individuální plán řešení inkontinence pro Vaše klienty? Klikněte zde

bottom